Platobné podmienky

Platbu objednaného tovaru je možné uskutočniť platbou v hotovosti alebo kartou na dobierku. Platbu je možné realizovať aj bankovým prevodom na účet predávajúceho. Platbu je možné realizovať aj pomocou platobnej brány spoločnosti ComGate Payments. Odkaz na stránku spoločnosti ComGate: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Kontakt pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Objednávka bude nasledujúce dni overená pre prípad momentálnej nedostupnosti tovaru.

Dodávka tovaru

Doprava je ZDARMA pri sume objednávky od 189€.

Tovar zasielame len na území Slovenskej republiky. Objednávka bude spracovaná bez zbytočného odkladu. Dodanie tovaru je do 3 - 5 pracovných dní. Tovar s označením „na dotaz“ bude zákazníkovi odoslaný najneskôr do 30 dní . Zákazník súhlasí s predĺžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžiadajú. Dodávka tovaru sa vykonáva spôsobom uvedeným v objednávke, prípadne podľa dohody. Predávajúci balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady uvedené pri objednávke.

Dobierka: 2,00€

Uvádzané ceny sú platné v rámci Slovenskej republiky. Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník neprevezme zásielku a ihneď kontaktuje predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky zákazníka. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad a v prípade potreby návod na používanie výrobku.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

  • za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené dopravcom,
  • za poškodenie zásielky zavinené dopravcom.