V tejto kategórií nájdete hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Hračky sme rozdelili do viacerých podkategórií, aby sme Vám tým uľahčili výber tej správnej hračky pre vaše deti. 

Hračky pre najmenších sú navrhnuté tak, aby pomáhali s ich fyzickým a mentálnym vývinom. Patria sem hračky, s ktorými je bábätko v prvom kontakte po narodení. Okrem hračiek na zavesenie, maznáčikov či hrkálok sme do tejto kategórie zaradili aj produkty ako lehátka a hojdačky, hracie deky či chodítka.

Hračky pre väčšie deti sú zvyčajne zložitejšie a zahŕňajú hračky, ktoré pomáhajú s fyzickým a mentálnym vývinom dieťaťa. Zaraďujeme sem napríklad odolnejšie drevené a edukačné hračky na rozvoj schopností a zručností či kreatívne hračky. V kategórii detské hračky nájdete aj klasiku drevené kocky. Pokiaľ hľadáte hudobné hračky, hračky do vody či hračky do záhrady, zostaňte v tejto kategórii a vyberte tú správnu hračku pre vaše dieťa. 

Neviete si rady, aké hračky vybrať pre 2 ročné dieťa, 5 ročné dieťa a podobne? Neváhajte nás kontaktovať. Radi pomôžeme s výberom.