Jedálenské stoličky pre deti sú navrhnuté pre dieťa od narodenia, alebo od chvíle kedy je schopné sedieť až po cca päť rokov. Rastúce jedálenské stoličky sú na kŕmenie, a dajú sa prispôsobiť veku a výške dieťaťa. Stoličky na kŕmenie pre deti zabezpečia deťom správnu polohu počas kŕmenia a tiež pomáhajú dieťaťu rozvíjať správnu polohu tela a správne držanie tela, čo je dôležité pre jeho fyzický a mentálny vývoj.

Existujú rôzne druhy jedálenských stoličiek pre deti, vrátane rastúcich stoličiek, ktoré sa dajú prispôsobiť veku dieťaťa a poskytujú viac možností využitia. Rastúce stoličky majú nastaviteľnú výšku sedadla a opierky a pultu na jedenie, takže stolička na kŕmenie je maximálne prispôsobivá. Rastúce stoličky tiež často majú sklopné stoly a opierky na nohy, čo umožňuje ľahké skladanie a prenášanie.

Bezpečnostné popruhy sú dôležitou súčasťou jedálenských stoličiek pre deti, ktoré zabezpečujú dodatočnú ochranu dieťaťa a umožňujú rodičom mať dieťa v správnej polohe počas kŕmenia.

Detské stoličky na kŕmenie a ich benefity: 

  • Detské stoličky na kŕmenie poskytujú správnu polohu pre kŕmenie
  • Pomáhajú dieťaťu rozvíjať správnu polohu tela a správne držanie tela,
  • Bezpečnostné popruhy zvyšujú bezpečnosť dieťaťa počas kŕmenia,
  • Rastúce stoličky pre deti poskytujú viac možností využitia a sú ekonomickejšie.

Detské stoličky na kŕmenie sú súčasťou kategórie Nábytok do detskej izby, kde nájdete rôzne druhy nábytku, ktoré môžete spolu dizajnovo zladiť, ako napríklad Komody a skrine alebo Detské postieľky