Ekologické jednorazové detské plienky sú produktovou kategóriou, ktorá zahŕňa ekologické bio plienky vyrobené z ekologických a prírodných materiálov. Medzi populárne značky patria Kolorky plienky, Huggies plienky, Bella Happy plienky, Möltex plienky a Monperi plienky pre deti. Ekologické bio plienky sú vhodné pre deti od narodenia do 3 rokov a sú vyrobené z prírodných materiálov, ako je bambus, kokos a organická bavlna. Ekoplienky sú charakteristické vysokou absorpciou, príjemným pocitom na pokožke, šetrnosťou k životnému prostrediu a nižšou pravdepodobnosťou alergií. Ekologické bio plienky sú tiež bez chémie a parabénov, čo znamená, že sú šetrné k pokožke dieťaťa.

Ekologické jednorazové detské plienky a ich výhody: 

  • Ekologické bio plienky sú vyrobené z bambusu, kokosu či organickej bavlny, sú teda šetrné k životnému prostrediu, lebo sa rýchlejšie rozložia,
  • Ekoplienky sú bez chémie a parabénov, sú teda hypoalergénne (nespôsobia alergiu),
  • Ekologické jednorazové detské plienky sú navrhnuté tak, aby poskytli vysokú absorpciu, čo znamená, že sú menej často potrebné výmeny,
  • Ekologické bio plienky sú vďaka prírodným materiálom mäkké a príjemné pre detskú pokožku,
  • Ekoplienky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a značkách, takže je ľahké nájsť vhodnú pre vaše dieťa, ako napríklad Kolorky, Huggies, Bella Happy, Möltex a Monperi.

Plienky by sa mali vyhadzovať do špeciálnych košov na plienky, aby sa zabezpečila správna hygiena a eliminácia pachov, preto odporúčame Koše na plienky z našej ponuky, renomovanej značky ANGELCARE. Pre správne prebalovanie odporúčame použiť Prebaľovacie pulty a Prebaľovacie podložky. Všetky tieto potrebné produkty nájdete na karte Plienky a prebaľovanie.