Sme KIDEKO, malý e-shop s jasnou víziou a cieľom pomôcť rodičom s výberom kvalitnej detskej výbavy od detských kočíkov až po plienky z udržateľného materiálu. Chceme pomôcť mladým rodičom zorientovať sa v tak širokej ponuke detských kočíkov, autosedačiek, hračiek atď. a naviesť ich udržateľnejším smerom, ktorý ponúka kvalitu a dlhú funkčnosť. 

Z dôvodu pomoci rodičom sa snažíme produkty z našej ponuky preskúmať a porovnať s podobnými alternatívnymi produktami. Sami deti zatiaľ nemáme, ale pohybujeme sa v okolí ľudí, ktorí zažili počas začiatkov rodičovstva rôzne situácie. Tieto ich skúsenosti (dobré aj zlé) sme sa snažili zozbierať a priniesť e-shop, ktorý nebude len predávať výrobky, ale reálne pomôže zákazníkom s výberom tej najlepšej detskej výbavy a so štartom do rodičovstva. 

Sme kolektív mladých ľudí, ktorí sa neboja nových výziev, no napriek tomu máme bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a zákaznickej starostlivosti, ale aj v oblasti detí, aj pre to, že sa nám nie raz stalo, že sme nevedeli, akým darčekom potešiť malé či väčšie dieťa a nenahnevať s darčekom jeho rodičov. Preto radi pomôžeme aj s výberom darčekov pre malé či väčšie deti. 

Sme aktívni ľudia, ktorí radi športujú, zabávajú sa, cestujú a občas vyhľadávajú aj nejaký ten adrenalínový zážitok. Chápeme, že viacero rodičov si kvôli rodičovským povinnostiam musí nejaké záľuby odoprieť, no my sa snažíme priniesť spôsob, ako si svoje záľuby užívať aj v prítomnosti svojich malých ratolestí. Preto skúmame a ponúkame výrobky, ktoré aktívny spôsob života rodičov s deťmi podporia. 

Sídlime v Trenčíne, no vďaka aktívnemu spôsobu života sa pohybujeme aj v Bratislave a iných menších mestách.